×
WEB MAIL TELEFON REHBERİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ AÇILAN DERSLER UZAKTAN EĞİTİM KAMPÜSTE YAŞAM KÜTÜPHANE PORTALI ULAŞIM

Çankaya Üniversitesi Merkez Kampüs ve Balgat Kampüs’te bulunan Kırmızı (Konferans) ve Mavi Salonlar ile Kültür ve Kongre Merkezi, Kültürel ve Sosyal İşler Şube Müdürlüğünün sorumluluğundadır.

Merkez Kampüs’teki 330 kişilik (kapasitesi arttırılabilir) Kongre ve Kültür Merkezi, toplam 63 kişi kapasiteli 2 seminer salonu, simultane çeviri odaları, kulisleri, VIP konuk odası, fuaye alanı, mutfak ve depolarıyla, geniş katılımlı organizasyonların gerçekleştirilmesine olanak tanır. Merkez Kampüs’te ayrıca 210 kişilik Kırmızı Salon ve 140 kişi kapasiteli Mavi Salon yer almaktadır. Balgat Kampüs’te bulunan ve konferans, konser, tiyatro gibi kalabalık etkinliklerin gerçekleştirildiği Kırmızı Salon 700, Mavi Salon ise 162 kişi kapasitelidir. Balgat Kampüs’te yer alan amfiler de geniş katılımlı organizasyonlarda paralel oturumlara ev sahipliği yapmaktadır.

Etkinliklerde bu salonların kullanılması ile ilgili her türlü hazırlık, planlama, organizasyon, rezervasyon, yazışma, onay ve iptal işlemleri için Müdürlüğe dilekçe ya da form ile başvurmak gerekmektedir. Salonlar, Rektörlük ve Genel Sekreterlik Makamları tarafından yazılı olarak onay verilmeyen etkinliklere açılmaz.

Kültürel ve Sosyal İşler Şube Müdürlüğü, salonların ve salon ekipmanlarının bakım ve onarım takibinin yanı sıra Üniversite etkinliklerinin fotoğraf çekimi/görüntü kaydının gerçekleştirilmesinden ve bu kayıtların arşivlenmesinden sorumludur.

Haftalık Etkinlik Gündeminde yer almasını istenen etkinliklerin, etkinlik tarihinden önceki hafta, en geç Cuma gününe kadar Kültürel ve Sosyal İşler Şube Müdürlüğüne bildirilmesi gerekir. Onaylanan etkinlikler Üniversite web sitesinde yer alan Etkinlik Takviminde ilan edilir.

Rezervasyon öncesi salonların müsait olup olmadığını kontrol için lütfen http://cankwp.cankaya.edu.tr sayfasını ziyaret ediniz.